Jaki styl płytek będzie najlepszy do Twojej łazienki?

Warto wziąć pod uwagę każdy aspekt, który pomoże uzyskać najlepszy efekt. Na rynku jest dostępny bardzo szeroki wybór płytek, z łatwością każdy znajdzie wymarzony kształt oraz rozmiar. Jednak czasem w nadmiarze można się zgubić i wybór może przysporzyć wielu rozterek. W czasie podejmowania decyzji dobrym pomysłem jest przemyślenie swoich priorytetów i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko funkcję estetyczną, ale również powinny być funkcjonalne. Firma z Otwocka dba o wszystkie potrzeby klienta i przy wsparciu profesjonalisty wspiera w podjęciu najlepszej decyzji. W ofercie oprócz płytek i glazury mają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to dosadnie pokazuje, że moda nie przemija. Podobnie jak glazura, gres jest typem płytek ceramicznych, które idealnie wkomponowują się do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Wpis powstał w oparciu o informacje ze strony sklepu interkeram.pl.

Podejmij przemyślaną decyzję

Wszyscy zainteresowani, wybierając płytki ma wiele możliwości, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa dokłada wszelkich starań, by sprzedawany przez niego produkt był stworzony z wysokiej jakości materiałów. Powszechnym czynnikiem wyboru płytek przez wiele osób jest ich widoczna na pierwszy rzut oka estetyka, która jest w stanie odmienić oblicze każdego wnętrza. Jednak priorytetem jest dopasowanie ich do stylu wnętrza, w którym będą ułożone. Jest to niezwykle istotne, ponieważ, dopasowując odpowiednią kolorystykę i plan wykonania mamy szansę stworzyć coś ponadczasowego. Jeżeli zależy Ci na optycznym powiększeniu, to dobrą decyzją będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Co wybrać – glazura czy płytki?

W Sulejówku są dostępne także glazury, które w efekcie końcowym tworzą inny klimat, niż płytki. Ten rodzaj wykończenia powstaje w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Są często także nazywane płytkami ceramicznymi. Jest to często spotykany sposób na dekorację ścian, ponieważ jest oszczędny i długo się utrzymuje oraz tworzy ładny dla oka efekt. Nadają się również do łazienki ze względu na swoje właściwości ochronne przed zamakaniem. Również w tym przypadku podczas wyboru kształtu i koloru mamy wiele możliwości.

Tagi .Dodaj do zakładek Link.