lumini.com.pl

Oryginalne gadżety reklamowe, o których istnieniu wie niewielu

Pisaliśmy już o gadżetach reklamowych dopasowanych do potrzeb klienta, gadżetach reklamowych adekwatnych do pory roku, jak np. parasole, czy też tych najczęściej zamawianych, jak długopisy i kubki. Tym razem przyszła pora na najbardziej oryginalne i jedyne w swoim rodzaju gadżety reklamowe.

 

Tacka z otworami

Podróż przez świat gadżetów reklamowych, o których niewielu by pomyślało, rozpoczniemy od tacki z otworami. Tacka posiada otwory, które ułatwiają jej noszenie. Niejeden niezdara upuścił tacę, potłukł znajdujące się na niej naczynia, czym raczej nie przysporzył sobie aprobaty otoczenia. Dla takich właśnie osób powstała specjalna taca z otworami na palce. Taca z pewnością ułatwi życie, a jeśli dołożyć do tego logo, które można swobodnie umieścić na dużej powierzchni – stanie się rewelacyjnym gadżetem reklamowym.

 Tacka samochodowa

Biorąc pod uwagę tryb życia, jaki obecnie prowadzimy oraz czas, jaki spędzamy w samochodzie, producenci już właściwie każdy samochód wyposażają w uchwyty na napoje. Jeżeli chcecie zaskoczyć swojego klienta, podarujcie mu tackę do samochodu. Ze względu na to, ze tacka ma dużą, płaską powierzchnię, idealnie nadaje się do zamieszczenia na niej nadruku reklamowego. Z pewnością jest o wiele bardziej oryginalnym pomysłem na gadżet reklamowy niż długopisy, czy też kubki, ale czy okaże się tak samo praktyczna…

 

 

Nożyce laserowe

 

Zapewne każdy miał nie jeden raz problemy z prostym ucięciem chociażby kawałka kartki. Dlatego też wielu z pewnością doceni taki upominek.

 

 

Kubek na ciastka

Idealny upominek reklamowy dla każdego. Z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego, kto zostanie nim obdarowany. W górnej części tego praktycznego kubka reklamowego mamy kawę, a w dolnej ciasteczko, po które możemy sięgnąć, gdy tylko będziemy mieli na nie ochotę.

 

 

Stadiony z kartonu

Teraz coś dla miłośników piłki nożnej. Jakiś czas temu firma Nike wypuściła na rynek niesamowity gadżet. W ramach promocji nowej linii profesjonalnego obuwia sportowego wyprodukowano limitowaną liczbę oryginalnych kartonów na buty. Na pierwszy rzut oka pudełka wyglądały jak zwyczajne pudełka na buty. Jednak sytuacja zmieniała się zaraz po otwarciu, bo wtedy oczom ukazywał się stadion. We wnętrzu pudełka po butach znajdowało się boisko z zieloną murawą oraz tysiące miniaturowych kibiców, a na pokrywie nadrukowane było realistyczne zdjęcie nieba. Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ przy każdym otwarciu kartonu rozlegały się odgłosy wiwatującego tłumu, a wszystko dzięki wbudowanej karcie dźwiękowej. Nie trzeba zapewne nikogo przekonywać, że gadżet stał się prawdziwym hitem. Każdy nastolatek (bo do tej grupy skierowana była kampania) chciał mieć buty w takim właśnie kartonie.

 

Co prawda u nas nie pojawiają się jeszcze tak ekstrawaganckie pomysły na gadżety reklamowe, którymi moglibyśmy zaskoczyć naszych klientów. Niemniej jednak zawsze warto pamiętać, że odpowiednio dobrany i nietypowy, a zarazem praktyczny gadżet ucieszy nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

 

Źródło pomysłów na artykuł:

http://technow.pl/tag/tacka

http://www.przerwanareklame.pl/artykuly/3-oryginalne-gadzety-reklamowe/

http://www.infotuba.pl/technologia_nauka/gadzety_reklamowe,_o_ktorych_istnieniu_nigdy_byscie_nie_pomysleli_a15929.xml

 

http://www.trendmag.pl

 

 

 

Przemysław Symonides

Jesteś tutaj: Główna Oryginalne gadżety reklamowe, o których istnieniu wie niewielu